toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Yaratıcı Çocuk Atölyeleri

Yaratıcı drama tekniklerinin kullanıldığı bu atölyelerde, oyunlar oynayıp, dans edip, canlandırmalar yapacağız ve yaratıcı düşünme çalışmaları ile kendi hikayelerimizi yaratıp anlatacağız.

Yaratıcı drama tekniklerinin kullanıldığı bu atölyelerde, oyunlar oynayıp, dans edip, canlandırmalar yapacağız ve yaratıcı düşünme çalışmaları ile kendi hikayelerimizi yaratıp anlatacağız. Çocukların hem hayal kurma hem de zihinsel tekniklerle düşünme yeteneklerini geliştireceğimiz bu atölye çalışmamızda, uzman eğitmenimiz farklı tekniklerden de faydalanıyor olacak. Bu keyifli atölye ile çocuğunuzla birlikte zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Hayır bu atölyemize ister tek başınıza isterseniz sevdiklerinizle birlikte maksimum 20 kişiye kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.

Oldukça profesyonel olan eğitmenimiz bir masalcı ve oyunbaz ve bir eğitim gönüllüsüdür. Oyun oynamayı, masalları, dans etmeyi, doğaya yakından bakıp iletişim kurmayı unutmamış bir büyük olan Gizem Hanım çocuk ruhuyla çocuklar için oyunlar ve çalışmalar tasarlayarak sayısız çocukla özellikle psikolojik tabanlı bir çok önemli çalışmada yer almıştır. Eğitmenimiz aynı zamanda TEGV gönüllü eğitmeni olarak da bakıma muhtaç bir çok çocuğa gönüllülük esasına dayalı olacak şekilde eğitmenler vermektedir.Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi
Atölye canlı ders şeklinde sağlanacaktır.
Zoom, teams veya whatsapp görüntülü

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Yaratıcı Çocuk Atölyeleri
Fiyat:
785TL 650TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al