toggle menu

Atölye Eğitmenimiz Olmak İster Misiniz?

ATÖLYE EĞİTMENİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Deniyoo ekibi olarak, müşterilerimize sunacağımız eğlence garantili atölye çalışmalarımızda işinde uzman Firma veya profesyonellerle çalışmak için son derece istekliyiz. Sizler gibi ulaşamadığımız kişilerin olacağının farkındayız. Bu sebeple, Deniyoo atölye kategorilerinde yer alan hizmet başlıklarında veya farklı alanlarda atölye eğitimi verebileceğinizi düşünüyorsanız, atölye bilgilerinizle birlikte kendinize ait detaylı bilgiyi info@www.deniyoo.com adresimize gönderebilirsiniz. Sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

DENİYOO EĞLENCELİ DENEYİM ATÖLYELERİ PLATFORMUMUZDA SİZİ DE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ!

Deniyoo Eğitmenimiz Olun

İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Deniyoo platformunda yer alan atölyeler kendi alanında konusunda uzman profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu platformda eğitim veren uzmanlarımız herhangi bir yatırım yapmadan online veya yerinde verecekleri eğitimler sayesinde binlerce üyemizle buluşma fırsatını yakalıyorlar. Ayrıca satışını yapmamızı istediğimiz ürünler bulunuyorsa mağazamız üzerinden satışını gerçekleştiriyorlar. Haydi ne duruyorsunuz! Sizi de Deniyoo ailesinin bir üyesi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bize Ulaşın
  • Binlerce Müşteri
  • Satış Gücümüz
  • Sıfır Yatırım
Binlerce Müşteri
Binlerce Müşteri
İster bir sanatçı olun, ister bir spor hocası isterseniz bitki tasarımına yıllarını vermiş bir kişi kendinizi uzman gördüğünüz bir alan bulunuyorsa Deniyoo platformunda atölyelerinizi duyurabiliriz.
Satış Gücümüz
Satış Gücümüz
Hizmet verdiğimiz Firmaların yüzbinlerce müşterisine atölyeleriniz sayesinde sizi tanıtabilir, MAĞAZA bölümümüzde sergileyeceğimiz bitmiş  ürünlerinizin satışını yapabiliriz. Deniyoo platformu sayesinde hizmet ve ürünlerinizi sağlam bir alt yapı ve güçlü pazarlama desteğimiz sayesinde tahmininizden çok kişiye bizim sayemizde ulaştırabilirsiniz.
Sıfır Yatırım
Sıfır Yatırım
Kendi yeteneğinizi ve ortaya çıkarttığınız ürün ve hizmetlerinizi bizim kanalımız sayesinde extra tanıtım maliyetlerine bütçe ayırmadan, Deniyoo platformumuz üzerinden duyurabiliriz.
Deniyoo eğitmeniniz olmak için ne yapmam gerekiyor?

Deniyoo bir C&C/ www.careandcreate.com markasıdır. C&C olarak Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz farklı sektörlerde yer alan Firmaların üye ve müşterilerine sizin atölyelerinizi tanıtabilmemiz için öncelikle sizi iyi tanımak isteriz. info@www.deniyoo.com adresimize uzman olduğunuz atölye başlığı, atölye detayları ve uzmanlığınız hakkında  bilgi paylaşabilirseniz size en kısa süre içerisinde dönüş sağlarız.

Deniyoo eğitmeniniz olabilmem için sadece buradaki kategorilerde mi eğitim vermem gerekiyor?

Deniyoo platformunda yer alan kategoriler bizim uzun zamandır araştırma yaptığımız ve en fazla talep edilen atölye başlıklarından oluşmaktadır. Fakat siz farklı atölyeleriniz varsa ufkumuzu açabilir ve farklı bir alan daha yaratmamızı sağlayabilirsiniz. Sizinle mutlaka görüşmek isteriz.

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al