toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Çocuk Yogası ve Nefes Egzersizleri

Çocuk Yogasında eğlenceli yoga duruşlarının yanı sıra nefes çalışmaları, oyunlar, hikayeler de yer almaktadır. Oyun ve hikayelerin yer alması, çocuğun kendine olan güveninin artmasını, olumlu düşünmeyi ve duyguların daha kolay ifade edilebilmesini sağlar. Çocuk Yogası ile çocuklar eğlenirken, esneklik, güç, gevşeme ve konsantrasyon sağlanır. Tüm bu çalışmalarla amaçlanan, yetişkin yogasında da olduğu gibi, beden, zihin […]

Çocuk Yogasında eğlenceli yoga duruşlarının yanı sıra nefes çalışmaları, oyunlar, hikayeler de yer almaktadır. Oyun ve hikayelerin yer alması, çocuğun kendine olan güveninin artmasını, olumlu düşünmeyi ve duyguların daha kolay ifade edilebilmesini sağlar. Çocuk Yogası ile çocuklar eğlenirken, esneklik, güç, gevşeme ve konsantrasyon sağlanır. Tüm bu çalışmalarla amaçlanan, yetişkin yogasında da olduğu gibi, beden, zihin ve ruh uyumunu dengelemek ve çocuğun bu denge ile yaşamı devam ettirmesine yardımcı olmaktır.

Bu atölye paket bir atölye olup 4 farklı atölye çalışmasından oluşmaktadır.

 

Evet bu atölyemiz için minimum 5 kişi katılım şartı bulunmaktadır.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.

10 yıl boyunca Reklam ve Organizasyon alanında çalışan eğitmenimiz, sonrasında uzun yıllardır hayatının önemli bir parçası olan yogaya yöneldi ve yoga, çocuk yogası, budokon yoga ve nefes eğitmenliği eğitimlerini aldı. Yoga üzerine çalışmaya devam ederken Yaratıcı Drama Liderliği eğitimimi de tamamlayan eğitmenimiz, masal anlatıcılığı, masal anlatıcılığı eğitmen eğitimi, beden perkusyonu, orff schulwerk, masallarla müzik alanlarında da kendisini geliştirmiştir. Özel okullarda ve oyun evlerinde çocuk yogası ve drama dersleri veren eğitmenimiz bir çok Firma ile sayısız atölyeler düzenlemektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi 17:00-18:00, 19:00-20:00 Hafta sonu 18:00-19:00, 20:00-21:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Çocuk Yogası ve Nefes Egzersizleri
Fiyat:
700TL 550TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al