toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Çocuklar İçin Oyun & Masal Atölyesi

Masalların bu büyülü dünyasında çocukların hayal gücü ve yaratıcılığı gelişir. Masal dinleyen bir çocuğun kelime haznesi artar. Masal kahramanlarıyla duygudan duyguya geçerken empati kurarlar ve kendi çözümlerini bulma deneyimlerini geliştirirler ve böylelikle özgüvenleri artar. Gelin hep birlikte bir düşün penceresinden girelim.. Çünkü hepimize masallarla dolu bir sürpriz var.. Oyun, dans ve masal bu atölyede sizleri […]

Masalların bu büyülü dünyasında çocukların hayal gücü ve yaratıcılığı gelişir. Masal dinleyen bir çocuğun kelime haznesi artar. Masal kahramanlarıyla duygudan duyguya geçerken empati kurarlar ve kendi çözümlerini bulma deneyimlerini geliştirirler ve böylelikle özgüvenleri artar.

Gelin hep birlikte bir düşün penceresinden girelim..
Çünkü hepimize masallarla dolu bir sürpriz var..
Oyun, dans ve masal bu atölyede sizleri bekliyor.

 

Hayır bu atölyemize ister tek başınıza isterseniz sevdiklerinizle birlikte maksimum 20 kişiye kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.

Oldukça profesyonel olan eğitmenimiz; Bir masalcı ve oyunbaz, bir eğitim gönüllüsüdür. Oyun oynamayı, masalları, dans etmeyi, doğaya yakından bakıp, iletişim kurmayı unutmamış bir büyük. Çocuk ruhuyla çocuklar için oyunlar, çalışmalar tasarlayan, çocuklarla çalışan bir ruh. Tegv gönüllü eğitmeni olarak da görev yapan eğitmenimiz çocuklarla ilgili sayısız sosyal sorumluluk projeleri geliştirmektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

14:00-15:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Çocuklar İçin Oyun & Masal Atölyesi
Fiyat:
850TL 650TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al