toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Yöneticiler İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi

Yöneticiler İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi

275 ₺

Süre: 60 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 3 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Bu atölyemizde hepimiz için oldukça önemli bir konu olan kişiye ve vücut tipine göre en doğru stilin belirlenmesi konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Türkiye'de ve Dünya'da oldukça tanınmış kişilere danışmanlık veren profesyonel stil danışmanımız tarafından verilecek bu atölyede stil neden gereklidir, kişiye özel renk tonları neler olmalıdır, vücut tiplerine göre giyinme şekilleri nasıldır konularına cevap bulacak ve kendi stilinizi en çarpıcı şekilde oluşturabileceksiniz.

Atölye içeriğinde kişinin stil analizi yapılarak saç, makyaj ve aksesuarlara da değinilecektir.

Eğitmen

Bu Atölye Eğitimi, Moda ve Stil sektöründe uzun yıllardır ses getiren projelerde yer almış, bir çok ünlüye stil danışmanlığı yapan ve Tükiye’yi yurtdışında başarılıyla temsil eden bir profesyonel tarafından verilir. Eğitmenimiz hakkında detaylı bilgi atölyeyi satın aldıktan sonra e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al