Yaratıcı Drama ve Uygulamalı Resim Atölyesi

Yaratıcı Drama ve Uygulamalı Resim Atölyesi

200 ₺

Süre: 120-180 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Uygar insanın yetişmesinde sanatın tüm alanlarının yanı sıra drama sanatının ayrı bir yeri bulunmaktadır. Bu bilinçten yola çıkarak bu atölyemizde, drama konusunda en profesyonel hocalarımızla birlikte çağdaş tekniklerin de uygulandığı bir atölye oluşturduk.  Bu atölyemiz ile hem çocuklarınız hem de size oldukça keyifli saatler geçireceksiniz.

Eğitmen

Alanında oldukça profesyonel olan eğitmenimiz; bir masalcı ve oyunbaz, bir eğitim gönüllüsüdür. Oyun oynamayı, masalları, dans etmeyi, doğaya yakından bakıp, iletişim kurmayı unutmamış bir büyüktür. Çocuk ruhuyla çocuklar için oyunlar, çalışmalar tasarlayan, çocuklarla çalışan fakat işinde de oldukça profesyonel bir eğitmendir. Tegv gönüllü eğitmeni olarak da sosyal sorumluluk projelerinde yer alan eğitmenimiz çocukların gelişimi için özverili çalışmaları ile bilinmektedir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

Layer 1
Giriş Categories
0
    0
    SEPET
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Alışveriş Yap