toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Yaratıcı Çocuk Atölyeleri

Yaratıcı Çocuk Atölyeleri

350 ₺

Süre: 160 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Yaratıcı drama tekniklerinin kullanıldığı bu atölyelerde, oyunlar oynayıp, dans edip, canlandırmalar yapacağız ve yaratıcı düşünme çalışmaları ile kendi hikayelerimizi yaratıp anlatacağız. Çocukların hem hayal kurma hem de zihinsel tekniklerle düşünme yeteneklerini geliştireceğimiz bu atölye çalışmamızda, uzman eğitmenimiz farklı tekniklerden de faydalanıyor olacak.

Eğitmen

Oldukça profesyonel olan eğitmenimiz, bir masalcı ve oyunbaz ve bir eğitim gönüllüsüdür. Oyun oynamayı, masalları, dans etmeyi, doğaya yakından bakıp iletişim kurmayı unutmamış bir büyük olan Gizem Hanım çocuk ruhuyla çocuklar için oyunlar ve çalışmalar tasarlayarak sayısız çocukla özellikle psikolojik tabanlı bir çok önemli çalışmada yer almıştır. Eğitmenimiz aynı zamanda TEGV gönüllü eğitmeni olarak da bakıma muhtaç bir çok çocuğa gönüllülük esasına dayalı olacak şekilde eğitmenler vermektedir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

 

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al