toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sihir Sanatı Atölyesi

Sihir Sanatı Atölyesi

500 ₺

Süre: 120 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Bu atölye ile sanatların Kraliçesi olarak tanımlanan sihir sanatını tanıtmak, sevdirmek bir hobi olarak benimsetmek, katılımcıların yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak ve yaratıcılıklarını açmak hedeflenmiştir.

Sihir Kursunun Süresi Ne Kadar Olacak?

Atölye, toplam 2 saat sürecek ve 5 adet yapılması ve öğrenilmesi kolay temel sihir oyunu öğretilecektir.

Eğitim; çalışma atölyesi şeklinde olup, alete ihtiyaç duyulan oyunların aletleri yapılan anlaşmaya göre tarafımızdan verilecektir, ya da kişiler aletleri evlerinde kendileri hazırlayacaktır. Çoğu zaman malzeme bilgisini, el becerisini geliştirmek ve yeteneğin keşfi amacıyla katılımcılara birlikte aletler yapılacak; böylece katılımcı kendi illüzyon aletini yapmanın da keyfine varacak ve olayın mantığını daha iyi anlayacaktır.

 

Eğitmen

Bu Atölye eğitimi, Türkiye’nin ilk ve tek Grand Prix ödüllü Balkan Şampiyonu Sihir Ustası tarafından verilir. Dünyaca tanınmış eğitmenimiz hakkındaki detaylı bilgi satın alım sonrası e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al