toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Online Yoga veya Pilates Atölyesi

Online Yoga veya Pilates Atölyesi

80 ₺

Süre: 45 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum Katılımcı Şartı Bulunmamaktadır

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Pandemi döneminde hareketsiz kalan vücudumuzu tekrar harekete geçirmek ve kendimiz için en doğru hareketlerle yoga veya pilatesin inanılmaz rahatlatıcı ve bir o kadar da ter atıcı etkilerinden faydalanmak için uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verilen online derslerimizden faydalanabilirsiniz. Yoga ile zihin gelişiminiz pilates ile de başta doğru posture sahip olma ve daha fazla enerji yakmak için doğru duruş tekniklerini öğrenme gibi vücudumuz için sayısız önemli bilgiye de sahip olacaksınız.

Eğitmen

Bu atölyemiz, uzman eğitmenler eşliğinde ve kişiye özel hareketlerle verilmektedir. Başta kişinin herhangi bir sağlık problemi olup olmadığı öğrenilir ve tamamen kişinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al