toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Yöneticiler İçin Stil Atölyesi

İş hayatınızda pozisyonunuza, etkinliğe veya genel anlamda kendiniz için en doğru stili yaratmak için tasarlanan bu atölyede bireylerin profesyonel yaşamlarında kendi stillerini yaratmaları için profesyonel danışmanlık verilmektedir. Atölye kapsamında stilinizi kurumsal hayata uyduracak ipuçları, saç ve makyaj önerileri ve gardırop detoksu tüyoları verilir. Bu atölye ile amaçlanan katılımcının kurumsal hayattaki stil tarzları sayesinde daha güçlü […]

İş hayatınızda pozisyonunuza, etkinliğe veya genel anlamda kendiniz için en doğru stili yaratmak için tasarlanan bu atölyede bireylerin profesyonel yaşamlarında kendi stillerini yaratmaları için profesyonel danışmanlık verilmektedir. Atölye kapsamında stilinizi kurumsal hayata uyduracak ipuçları, saç ve makyaj önerileri ve gardırop detoksu tüyoları verilir. Bu atölye ile amaçlanan katılımcının kurumsal hayattaki stil tarzları sayesinde daha güçlü ve etkileyici bir imaja sahip olmalarını sağlamaktır.

 

Bu atölyemizde minimum 4 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Maksimum 10 kişiye kadar atölye organize edilecektir.
Hayır bu atölye için adresinize herhangi bir gönderim yapılmamaktadır.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.
Evet alabilirsiniz. Eğitmenimiz tanınmış kişilere stil ve moda konusunda danışmanlık veren ve oldukça ses getiren projelerde bir çok ünlü ile çalışmış bir stil danışmanıdır. Kendisiyle çalışmak istemeniz durumunda size özel fiyatlar olacak şekilde Deniyoo üzerinden ileri seviye eğitimleri de alabilirsiniz.

Bu Atölye Eğitimi, Moda ve Stil sektöründe uzun yıllardır ses getiren projelerde yer almış, bir çok ünlüye stil danışmanlığı yapan ve Tükiye’yi yurtdışında başarılıyla temsil eden bir profesyonel tarafından verilir. Eğitmenimiz hakkında detaylı bilgi atölyeyi satın aldıktan sonra e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 17:00-18:00,19:00-20:00,21:00-22:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Yöneticiler İçin Stil Atölyesi
Fiyat:
875TL 750TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al