toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Tiyatro Kulübü Atölyesi

Bu atölyemizde kendinizi Dünya’nın en ünlü baş yapıtlarından birini oynarken bulabilirsiniz. Dünyanın en ünlü eserlerini eskilerin radyo tiyatrosu lezzeti ve ötesinde deneyimli eğitmenlerin eşliğinde seslendirin. Canlı yapacağımız çalışmalardaki rol dağılımı, diksiyon, mimik, kostüm hatta dekor çalışmaları ardından performansınızı yine canlı canlı tüm dünyaya sunun. Bu eğlenceli atölyemizde siz de yerinizi alabilirsiniz.

Bu atölyemizde kendinizi Dünya’nın en ünlü baş yapıtlarından birini oynarken bulabilirsiniz. Dünyanın en ünlü eserlerini eskilerin radyo tiyatrosu lezzeti ve ötesinde deneyimli eğitmenlerin eşliğinde seslendirin. Canlı
yapacağımız çalışmalardaki rol dağılımı, diksiyon, mimik, kostüm hatta dekor çalışmaları ardından performansınızı yine canlı canlı tüm dünyaya sunun. Bu eğlenceli atölyemizde siz de yerinizi alabilirsiniz.

Evet bu atölye çalışmamız Firma çalışan ve müşterilerine özeldir. Bireysel talepleriniz için lütfen bireye özel atölyeler bölümünde yer alan atölyelerimizi inceleyin.
Bu atölye için minimum 5 maksimum ise 150 katılımcı gerekmektedir.
0216 663 61 43 no'lu telefon veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilir ya da info@www.deniyoo.com adresimize talebinizi içeren detaylı mailinizi gönderebilirsiniz.

Kurumsal teklif aşamasında eğitmen bilgileri paylaşılacaktır.

30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Tiyatro Kulübü Atölyesi
Kategori:
Fiyat:
Üyelik
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al