toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Terrarium Atölyesi

Dünya’daki yaşamın adeta minyatür bir kopyasını şık, cam bir fanus içine koyuyoruz ve sevdiklerinize hediye etmeniz için size nasıl yapacağını gösteriyoruz. İster hediye amaçlı isterseniz kendi evinizin en şık objelerinden biri olması için bu eğlenceli atölye çalışmamıza sizleri de bekleriz. ATÖLYE TAKVİMİ [wpdevart_booking_calendar id=”21″]

Dünya’daki yaşamın adeta minyatür bir kopyasını şık, cam bir fanus içine koyuyoruz ve sevdiklerinize hediye etmeniz için size nasıl yapacağını gösteriyoruz. İster hediye amaçlı isterseniz kendi evinizin en şık objelerinden biri olması için bu eğlenceli atölye çalışmamıza sizleri de bekleriz.

ATÖLYE TAKVİMİ

[wpdevart_booking_calendar id=”21″]

Evet bu atölyede minimum 3 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize teslim etmek üzere ürün kitini gönderiyoruz.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği gönderilecektir. Bu atölyeden 2 gün önce üye olduğunuz adresinize ürün kiti gönderilecektir. Ürün kitiyle birlikte terrariumu nasıl yapacağınıza dair QR kodlu eğitim seti de adresinize teslim edilecektir.

Atölye hazırlık süresi 1 gündür. Atölye için ürün kitini, atölyeden 2 gün önce adresinize teslim ediyoruz.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Terrarium Atölyesi
Fiyat:
1,200TL 975TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al