toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Herkes İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi

Bu atölyemizde hepimiz için oldukça önemli bir konu olan kişiye ve vücut tipine göre en doğru stilin belirlenmesi konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Türkiye’de ve Dünya’da oldukça tanınmış kişilere danışmanlık veren profesyonel stil danışmanımız tarafından verilecek bu atölyede stil neden gereklidir, kişiye özel renk tonları neler olmalıdır, vücut tiplerine göre giyinme şekilleri nasıldır konularına cevap bulacak […]

Bu atölyemizde hepimiz için oldukça önemli bir konu olan kişiye ve vücut tipine göre en doğru stilin belirlenmesi konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. Türkiye’de ve Dünya’da oldukça tanınmış kişilere danışmanlık veren profesyonel stil danışmanımız tarafından verilecek bu atölyede stil neden gereklidir, kişiye özel renk tonları neler olmalıdır, vücut tiplerine göre giyinme şekilleri nasıldır konularına cevap bulacak ve kendi stilinizi en çarpıcı şekilde oluşturabileceksiniz.

Atölye içeriğinde kişinin stil analizi yapılarak saç, makyaj ve aksesuarlara da değinilecektir.

 

Bu Atölye Eğitimi, Moda ve Stil sektöründe uzun yıllardır ses getiren projelerde yer almış, bir çok ünlüye stil danışmanlığı yapan ve Tükiye’yi yurtdışında başarılıyla temsil eden bir profesyonel tarafından verilir. Eğitmenimiz hakkında detaylı bilgi atölyeyi satın aldıktan sonra e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Herkes İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi
Fiyat:
275TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al