Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Deniyoo | Sihir Sanatı Atölyesi
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sihir Sanatı Atölyesi

Bu atölye ile sanatların Kraliçesi olarak tanımlanan sihir sanatını tanıtmak, sevdirmek bir hobi olarak benimsetmek, katılımcıların yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak ve yaratıcılıklarını açmak hedeflenmiştir. Sihir Kursunun Süresi Ne Kadar Olacak? Atölye, toplam 2 saat sürecek ve 5 adet yapılması ve öğrenilmesi kolay temel sihir oyunu öğretilecektir. Eğitim; çalışma atölyesi şeklinde olup, alete ihtiyaç duyulan oyunların aletleri […]


Warning: Undefined array key 0 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-content/plugins/masterstudy-lms-learning-management-system/_core/lms/classes/user.php on line 599

Bu atölye ile sanatların Kraliçesi olarak tanımlanan sihir sanatını tanıtmak, sevdirmek bir hobi olarak benimsetmek, katılımcıların yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak ve yaratıcılıklarını açmak hedeflenmiştir.

Sihir Kursunun Süresi Ne Kadar Olacak?

Atölye, toplam 2 saat sürecek ve 5 adet yapılması ve öğrenilmesi kolay temel sihir oyunu öğretilecektir.

Eğitim; çalışma atölyesi şeklinde olup, alete ihtiyaç duyulan oyunların aletleri yapılan anlaşmaya göre tarafımızdan verilecektir, ya da kişiler aletleri evlerinde kendileri hazırlayacaktır. Çoğu zaman malzeme bilgisini, el becerisini geliştirmek ve yeteneğin keşfi amacıyla katılımcılara birlikte aletler yapılacak; böylece katılımcı kendi illüzyon aletini yapmanın da keyfine varacak ve olayın mantığını daha iyi anlayacaktır.

 

Hayır bu atölyede minimum katılımcı şartı bulunmamaktadır. İster tek kişi isterseniz arkadaşlarınızla birlikte maksimum 10 kişiye kadar bu atölyeye katılım sağlayabilirsiniz.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.
Bu atölye sırasında yanınızda bulundurmanız gereken malzemeler; 3 adet kağıt bardak, kağıt para, kalem, makas, yapıştırıcı(prit), madeni para, kalın ip, beyaz karton (A4 boyutu kadar olması yeterli), lastik (2-3 Adet), Ataç (2 adet), peçete kağıdı, Zarf.

Bu Atölye eğitimi, Türkiye’nin ilk ve tek Grand Prix ödüllü Balkan Şampiyonu Sihir Ustası tarafından verilir. Dünyaca tanınmış eğitmenimiz hakkındaki detaylı bilgi satın alım sonrası e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi gündüz 13:00-17:00 arası / hafta içi akşam 20:00-23:00 arası
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Sihir Sanatı Atölyesi
Fiyat:
500TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al