toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Seramik Atölyesi

Seramik Doğadan elde edilen kil, kaolen, kuvars ve feldspat maddelerinin belirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilir. Bu maddeler hamur haline getirilerek preslenir ve 1100 derecenin üzerinde yüksek sıcaklıkta fırınlanır. Seramiklerin ön yüzü genellikle sır dediğimiz koruyucu bir tabaka ile kaplanır. Bu atölyemizde fırınlama tekniği kullanılmayacaktır. Fırınlama tekniği olmayacağı için havasla temas olması durumunda hızla kuruyan seramik […]

Seramik Doğadan elde edilen kil, kaolen, kuvars ve feldspat maddelerinin belirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilir. Bu maddeler hamur haline getirilerek preslenir ve 1100 derecenin üzerinde yüksek sıcaklıkta fırınlanır. Seramiklerin ön yüzü genellikle sır dediğimiz koruyucu bir tabaka ile kaplanır.

Bu atölyemizde fırınlama tekniği kullanılmayacaktır. Fırınlama tekniği olmayacağı için havasla temas olması durumunda hızla kuruyan seramik çamur kullanacağız. Bu atölye sonunda kalemlik, duvar süsü, rölyef veya biblo yapabileceksiniz. Evde herkesin kolayca yapabileceği şekilde hazırlanmış atölyemiz için herkese bol keyifli saatler dileriz!

Bu atölyemizi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölyeden 2 gün önce adresinize teslim edilmek üzere aşağıda yer alan atölye kiti size gönderilecektir;

Gönderilecek Malzemeler;

Çamur, boya, vernik, ebeşuvar

 

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Seramik Atölyesi
Fiyat:
650TL 475TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al