toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Resim Atölyesi

Akrilik boyalar son derece yoğun olarak kullanılmaya başlanılan bir resim boya türüdür. Genellikle soyut resim çiziminde birçok ressam bu boya türünü tercih etmektedir. Bunun temel sebepleri şunlardır: Çünkü renkler canlıdır, temizlenmesi kolaydır, derinlemesine perspektif gerektirmeyen ve ayrıntısı olan resim çizimlerinde çabuk kuruduğu için tercih edilir. Bu atölyemizde akrilik boya ile tuvale resim yapıyoruz. Yapmak istediğiniz resmin […]

Akrilik boyalar son derece yoğun olarak kullanılmaya başlanılan bir resim boya türüdür. Genellikle soyut resim çiziminde birçok ressam bu boya türünü tercih etmektedir. Bunun temel sebepleri şunlardır: Çünkü renkler canlıdır, temizlenmesi kolaydır, derinlemesine perspektif gerektirmeyen ve ayrıntısı olan resim çizimlerinde çabuk kuruduğu için tercih edilir.

Bu atölyemizde akrilik boya ile tuvale resim yapıyoruz. Yapmak istediğiniz resmin görselini karbon kağıdı ile tuvale aktardığımız bu atölyenin süresi 120 dakikadır.

Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz;

Gönderilecek Malzemeler: 30×40 cm tuval, 10 renk akrelik boya, iki adet fırça, karbon kâğıdı, A4 renkli görsel, A3 siyah beyaz çıktı, palet

 

Evet bu atölyede minimum 10 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet seramik atölyesi sırasında faydalanabilmeniz için atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize 30x40 cm tuval, 10 renk akrelik boya, iki adet fırça, karbon kâğıdı, A4 renkli görsel,A3 siyah beyaz çıktı, palet gönderilecektir.
Resim atölyesinden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği ve zoom linki gönderilecektir. Bu atölyeden 2 gün önce üye olduğunuz adresinize ürün kiti gönderilecektir.

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.


Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 12:00-13:30,14:00-15:30, 21:00-22:30
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Resim Atölyesi
Fiyat:
675TL 450TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al