toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Red Room Escape Oyunu

Salgın sırasında herkes ofisten çıkarken ekibinizden biri rakip firma tarafından tuzağa düşürüldü ve bir odada tek başına kaldı. Salgının etkileri odaya ulaşmasına bir saat kala şans eseri ekip arkadaşınız odadan açık kalmış online toplantınıza bir bağlanma yolu buldu. Oda çeşitli şifre ve bulmacalarla dolu, ayrıca kapının anahtarı da kayıp. İçeride kalmış ekip arkadaşınıza online toplantınız […]

Salgın sırasında herkes ofisten çıkarken ekibinizden biri rakip firma tarafından tuzağa düşürüldü ve bir odada tek başına kaldı. Salgının etkileri odaya ulaşmasına bir saat kala şans eseri ekip arkadaşınız odadan açık kalmış
online toplantınıza bir bağlanma yolu buldu. Oda çeşitli şifre ve bulmacalarla dolu, ayrıca kapının anahtarı da kayıp. İçeride kalmış ekip arkadaşınıza online toplantınız sırasında yardım edin ve süre dolmadan odadan çıkmasını sağlar. Filmleri aratmayan harika bir senaryo, kurgu ve tabi ki bol eğlenceli bu oyunumuza siz de katılabilirsiniz.

Evet bu atölye çalışmamız Firma çalışan ve müşterilerine özeldir. Bireysel talepleriniz için lütfen bireye özel atölyeler bölümünde yer alan atölyelerimizi inceleyin.
Bu atölye için minimum 5 maksimum ise 150 katılımcı gerekmektedir.
Katılım sağlayabilmeniz için akıllı telefonunuzun veya PC'nizin olması yeterlidir.
0216 663 61 43 no'lu telefon veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilir ya da info@www.deniyoo.com adresimize talebinizi içeren detaylı mailinizi gönderebilirsiniz.

Kurumsal teklif aşamasında eğitmen bilgileri paylaşılacaktır.

30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Red Room Escape Oyunu
Kategori:
Fiyat:
Üyelik
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al