toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Parfüm Atölyesi

En güzel esansları en doğru şekilde harmanlamayı öğrenerek gerçekleştireceğimiz bu atölyede sadece size özgü parfümünüzü üreteceksiniz. Uzmanımızdan esans, karakter ve ten uyumu ile ilgili bilgiler alıp, en doğru şekilde harmanlar geliştireceksiniz. Kit setleriniz kargolanacak, eserlerinizi online eğitim ile evlerinizde kolay bir şekilde yapabileceksiniz. * Her katılımcı bir kadın bir erkek olmak üzere 2 farklı parfüm […]

En güzel esansları en doğru şekilde harmanlamayı öğrenerek gerçekleştireceğimiz bu atölyede sadece size özgü parfümünüzü üreteceksiniz. Uzmanımızdan esans, karakter ve ten uyumu ile ilgili bilgiler alıp, en doğru şekilde
harmanlar geliştireceksiniz. Kit setleriniz kargolanacak, eserlerinizi online eğitim ile evlerinizde kolay bir şekilde yapabileceksiniz.
* Her katılımcı bir kadın bir erkek olmak üzere 2 farklı parfüm yapacaktır.

Evet bu atölye çalışmamız Firma çalışan ve müşterilerine özeldir. Bireysel talepleriniz için lütfen bireye özel atölyeler bölümünde yer alan atölyelerimizi inceleyin.
Bu atölye için minim 5 maksimum ise 150 katılımcı gerekmektedir.
Evet bu atölye için atölye gününden 2 gün önce adresinize ürün kiti gönderiyoruz.
0216 663 61 43 no'lu telefon veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilir ya da info@www.deniyoo.com adresimize talebinizi içeren detaylı mailinizi gönderebilirsiniz.

Kurumsal teklif aşamasında eğitmen bilgileri paylaşılacaktır.

30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Parfüm Atölyesi
Kategori:
Fiyat:
Üyelik
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al