Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Deniyoo | Online Yoga & Pilates
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Online Yoga & Pilates

Pandemi döneminde hareketsiz kalan vücudumuzu tekrar harekete geçirmek ve kendimiz için en doğru hareketlerle yoga veya pilatesin inanılmaz rahatlatıcı ve bir o kadar da ter atıcı etkilerinden faydalanmak için uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verilen online derslerimizden faydalanabilirsiniz. Yoga ile zihin gelişiminiz pilates ile de başta doğru posture sahip olma ve daha fazla enerji yakmak için doğru […]


Warning: Undefined array key 0 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-content/plugins/masterstudy-lms-learning-management-system/_core/lms/classes/user.php on line 599

Pandemi döneminde hareketsiz kalan vücudumuzu tekrar harekete geçirmek ve kendimiz için en doğru hareketlerle yoga veya pilatesin inanılmaz rahatlatıcı ve bir o kadar da ter atıcı etkilerinden faydalanmak için uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verilen online derslerimizden faydalanabilirsiniz. Yoga ile zihin gelişiminiz pilates ile de başta doğru posture sahip olma ve daha fazla enerji yakmak için doğru duruş tekniklerini öğrenme gibi vücudumuz için sayısız önemli bilgiye de sahip olacaksınız.

 

Hayır bu atölyeye ister kendiniz isterseniz arkadaşlarınızla veya sevdiklerinle maksimum 10 kişiye kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Hayır bu atölye çalışmamız için herhangi bir ürün kiti gönderilmeyecek. Akıllı telefonunuz veya PC'niz üzerinden bağlanabilirsiniz.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranılacak ve istediğiniz gün ve saat öğrenilecektir. Bu bilgiyi aldıktan sonra destek ekibimiz üye olduğunuz mail adresinize, atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve atölyeyi istediğiniz gün ve saat için zoom linki gönderilecektir.

Bu atölyemiz, uzman eğitmenler eşliğinde ve kişiye özel hareketlerle verilmektedir. Başta kişinin herhangi bir sağlık problemi olup olmadığı öğrenilir ve tamamen kişinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 19:00-21:00 Hafta sonu:17:00-19:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Online Yoga & Pilates
Fiyat:
750TL 580TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al