toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kodlama Atölyesi

Kodlama atölyemiz ile çocukların temel “Tasarım-Kodlama-Elektronik” bilgilerine sahip olup kendi projelerini tasarlayacak hayal edecek düzeye ve hevese gelmeleridir. Bu temel atölyeler sonucu Çocuklar kendilerini ne konuda geliştirmeleri gerektiğini neler yapabileceklerini kavrayacaklardır. Bunu bir elektrikli araç gibi düşünürsek elektronik aracın aksamını elektronik yapısını, tasarım aracın dış görünümü ergonomisini, kodlama da aracın çalışması için gereken kodları ifade […]

Kodlama atölyemiz ile çocukların temel “Tasarım-Kodlama-Elektronik” bilgilerine sahip olup kendi projelerini tasarlayacak hayal edecek düzeye ve hevese gelmeleridir. Bu temel atölyeler sonucu Çocuklar kendilerini ne konuda geliştirmeleri gerektiğini neler yapabileceklerini kavrayacaklardır.

Bunu bir elektrikli araç gibi düşünürsek elektronik aracın aksamını elektronik yapısını, tasarım aracın dış görünümü ergonomisini, kodlama da aracın çalışması için gereken kodları ifade edebilir. Çocukların bir projenin ne kadar çok ayaklı olduğunu anlaması ilerde bir proje lideri olduğunda kimden neyi talep edebileceğini bilmesi ve bu teknolojik gelişmelere aşina olması çevreye bakışından meslek seçimine kadar hayatlarına etki edecek kadar önemlidir.

 

Hayır bu atölyede minimum katılımcı şartı bulunmamaktadır. Ailece katılabileceğiniz oldukça keyifli bir atölye olan zeka oyunları atölyesine ister çocuğunuzla birlikte isterseniz çocuğunuzun arkadaşları ile birlikte katılım sağlayabilirsiniz.
Hayır bu atölyede için herhangi bir ürün gönderilmemektedir.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve zoom linki gönderilecektir.
Evet alabilirsiniz. Eğitmenimiz 11 Yıldır MEB bünyesinde kadrolu öğretmen olarak çalışmaktadır. Atölye faaliyet geçmişini sıralarsak 5 yıl özel yetenekli öğrenciler ile akıl ve zeka oyunları atölye çalışmaları olmuştur.. MEB bağlı Bilim ve Sanat Merkezinde 2 yıl atölye lideri olarak çalışmıştır.. Kendisiyle çalışmak istemeniz durumunda size özel fiyatlar olacak şekilde Deniyoo üzerinden ileri seviye eğitimleri de alabilirsiniz.

Eğitmenimiz, 11 Yıldır MEB bünyesinde kadrolu öğretmen olarak çalışmaktadır. .Atölye faaliyet geçmişini sıralarsak 5 yıl özel yetenekli öğrenciler ile akıl ve zeka oyunları atölye çalışmaları olmuştur. MEB bağlı Bilim ve Sanat Merkezinde 2 yıl atölye lideri olarak çalıştıktan sonra Tübitak 4006 ve Tübitak 4007 projelerinde atölye açmıştır. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı bünyesinde Robotik Kodlama ve Elektronik Programlama atölyeleri açmıştır. Geleneksek çocuk oyunlarında öğrencilerden oluşturduğu takım ile 1. olan eğitmenimiz, şu anda devlet okulunda olan eğitmenliğin yanında özel bir okulda robotik kodlama ve stem eğitmenliği yapmaktadır.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: Salı 14:00 Perşembe 14:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Kodlama Atölyesi
Fiyat:
750TL 645TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al