toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Keçe Çanta Yapımı

Keçe, koyun, tavşan, deve, lama gibi memeli hayvanların yünleri ile tiftik keçisinin kıllarının su, sabun ve ısı yardımıyla oluşturulan alkali bir ortamda liflerinin birbiri arasına girmesi ile elde edilen atgısız-çözgüsüz sıkıştırılmış tekstil örneğidir. Bu atölyemizde keçenin belki de en tarz modelini yapıyoruz. Renkli, birbirinden şık çantalar yaptığımız bu atölyemizin süresi 90 dakika olup her atölyemizde […]

Keçe, koyun, tavşan, deve, lama gibi memeli hayvanların yünleri ile tiftik keçisinin kıllarının su, sabun ve ısı yardımıyla oluşturulan alkali bir ortamda liflerinin birbiri arasına girmesi ile elde edilen atgısız-çözgüsüz sıkıştırılmış tekstil örneğidir.

Bu atölyemizde keçenin belki de en tarz modelini yapıyoruz. Renkli, birbirinden şık çantalar yaptığımız bu atölyemizin süresi 90 dakika olup her atölyemizde olduğu gibi oldukça kolay bir yöntemle birbirinden şık ürünler ortaya çıkartmanızı sağlıyoruz.

Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz;

Gönderilecek Malzemeler: Keçe, yapıştırıcı, dügme, igne iplik

 

Evet bu atölyede minimum 10 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet keçe çanta yapma sırasında faydalanabilmeniz için atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize Keçe, yapıştiricı, dügme, igne iplik gönderilecektir.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği ve zoom linki gönderilecektir. Bu atölyeden 2 gün önce üye olduğunuz adresinize ürün kiti gönderilecektir.

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 12:00-13:30,14:00-15:30, 21:00-22:30
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Keçe Çanta Yapımı
Fiyat:
675TL 475TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al