Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Deniyoo | Fit Body Home Workout Atölyesi
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Fit Body Home Workout Atölyesi

Pandemi dönemiyle birlikte başlayan eve kapanmalar sebebiyle hayatımızın bir parçası olan ve hareketsiz yaşamımızı hareketlendirmek, keyifli bir şekilde evde spor yapmamızı sağlamak ve eğlenceli saatler geçirmek amacıyla oluşturduğumuz bu atölye, Evde Fit Vücut serisinin ilki. Nike global eğitmen ünvanına sahip eğitmenimiz eşliğinde 30 dakika boyunca oldukça eğlenceli müzikler eşliğinde ter atacak ve vücudunuzun harekete doyacağını […]


Warning: Undefined array key 0 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-content/plugins/masterstudy-lms-learning-management-system/_core/lms/classes/user.php on line 599

Pandemi dönemiyle birlikte başlayan eve kapanmalar sebebiyle hayatımızın bir parçası olan ve hareketsiz yaşamımızı hareketlendirmek, keyifli bir şekilde evde spor yapmamızı sağlamak ve eğlenceli saatler geçirmek amacıyla oluşturduğumuz bu atölye, Evde Fit Vücut serisinin ilki. Nike global eğitmen ünvanına sahip eğitmenimiz eşliğinde 30 dakika boyunca oldukça eğlenceli müzikler eşliğinde ter atacak ve vücudunuzun harekete doyacağını hissedeceksiniz.

 

Hayır bu atölyede minimum katılımcı şartı bulunmamaktadır. İster tek kişi isterseniz arkadaşlarınızla birlikte maksimum 10 kişiye kadar bu atölyeye katılım sağlayabilirsiniz.
Hayır bu atölye için adresinize herhangi bir gönderim yapılmamaktadır.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranılacak ve istediğiniz saat öğrenilecektir. Bu bilgiyi aldıktan sonra destek ekibimiz üye olduğunuz mail adresinize, atölye içeriği, atölye eğitmeni hakkında bilgilendirme ve atölyeyi istediğiniz saat için zoom linki gönderilecektir.
Evet alabilirsiniz. Eğitmenimiz Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinde uzun yılardır hizmet veren ve Nike global instructor ünvanına sahip oldukça profesyonel bir eğitmendir. Kendisiyle çalışmak istemeniz durumunda size özel fiyatlar olacak şekilde Deniyoo üzerinden ileri seviye eğitimleri de alabilirsiniz.

Bu Atölye, Global Nike Trainer ünvanına sahip sayılı kişilerden biri olan eğitmenimiz tarafından verilir. Eğitmenimiz, 1983 yılında Eskişehir'de doğdu. Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Rekreasyon bölümünde yaptı. Kariyer hayatına Anadolu Üniversitesi Spor tesislerinde 5 yıl boyunca Dans ve Egzersiz koçluğu yaparak devam etti. Akademide 1500 civarında Dans ve Grup Dersleri üzerine eğitmen yetiştirmiştir ve halen Türkiye'nin sayılı spor kulüplerinde eğitmen olarak hizmet vermektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 19:00-21:00 Hafta sonu:17:00-19:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Fit Body Home Workout Atölyesi
Fiyat:
850TL 750TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al