Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Deniyoo | Dünyayı Kurtarma Oyunu
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Dünyayı Kurtarma Oyunu

Rakiplerinizden biri, sektörde kendini daha ön plana çıkartabilmek için size bir saldırıda bulundular. Merkezinize gizlice girerek çok hassas özelliklere sahip bir bombayı kimsenin fark edemeyeceği bir noktaya yerleştirdiler. Sizler şimdi bu şifreleri kırabilmek için gerekli bilgi ve malzemeleri bulabilmek üzere acilen göreve çağrıldınız. Size verilen kısa süre içerisinde bazı gizli bilgilere ulaşmak, şifre düzeneği için […]


Warning: Undefined array key 0 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-content/plugins/masterstudy-lms-learning-management-system/_core/lms/classes/user.php on line 599

Rakiplerinizden biri, sektörde kendini daha ön plana çıkartabilmek için size bir saldırıda bulundular. Merkezinize gizlice girerek çok hassas özelliklere sahip bir bombayı kimsenin fark edemeyeceği bir noktaya yerleştirdiler.
Sizler şimdi bu şifreleri kırabilmek için gerekli bilgi ve malzemeleri bulabilmek üzere acilen
göreve çağrıldınız. Size verilen kısa süre içerisinde bazı gizli bilgilere ulaşmak, şifre düzeneği için gerekli olan bilgileri toplamak, bazı ipucu ve kişileri takip etmek gibi görevleri takımlar halinde yerine getirmelisiniz.
Ekranın ortasında bir bomba var ve geriye sayıyor. Onu durdurmak takımınızın ellerinde! Siz de bu eğlenceli oyunun bir parçası olmak istemez misiniz?

Evet bu atölye çalışmamız Firma çalışan ve müşterilerine özeldir. Bireysel talepleriniz için lütfen bireye özel atölyeler bölümünde yer alan atölyelerimizi inceleyin.
Bu atölye için minimum 5 maksimum ise 150 katılımcı gerekmektedir.
0216 663 61 43 no'lu telefon veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilir ya da info@www.deniyoo.com adresimize talebinizi içeren detaylı mailinizi gönderebilirsiniz.

Kurumsal teklif aşamasında eğitmen bilgileri paylaşılacaktır.

30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Dünyayı Kurtarma Oyunu
Kategori:
Fiyat:
Üyelik
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al