toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

CSI Olay Yeri İnceleme Oyunu

Toplantı yaptığınız salonda bir cinayet işlendi…Birden fazla şüpheli ve bir yığın ipucu etrafa saçılmış durumda. Cinayeti çözmek için şirketiniz bir tek size güveniyor. Takımlarınızın Olay Yeri İnceleme ekibi olması zamanı geldi. Şimdi kolları sıvama ve katilin peşinden gitme zamanı! İpuçlarını birleştirecek, delilleri laboratuvar da inceleyecek ve katili kıskıvrak yakalamak için takımlarınızla elinizden geleni yapacaksınız. Yalnızca […]

Toplantı yaptığınız salonda bir cinayet işlendi…Birden fazla şüpheli ve bir yığın ipucu etrafa saçılmış durumda. Cinayeti çözmek için şirketiniz bir tek size güveniyor. Takımlarınızın Olay Yeri İnceleme ekibi olması zamanı geldi. Şimdi kolları sıvama ve katilin peşinden gitme zamanı! İpuçlarını birleştirecek, delilleri laboratuvar da inceleyecek ve katili kıskıvrak yakalamak için takımlarınızla elinizden geleni yapacaksınız. Yalnızca katili bilen takımlar ödüllendirilecek! Bu keyifli oyunuzda dakikaların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Evet bu atölye çalışmamız Firma çalışan ve müşterilerine özeldir. Bireysel talepleriniz için lütfen bireye özel atölyeler bölümünde yer alan atölyelerimizi inceleyin.
Bu atölye için minimum 5 maksimum ise 150 katılımcı gerekmektedir.
0216 663 61 43 no'lu telefon veya iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilir ya da info@www.deniyoo.com adresimize talebinizi içeren detaylı mailinizi gönderebilirsiniz.

Kurumsal teklif aşamasında eğitmen bilgileri paylaşılacaktır.

30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Lütfen sorunuz
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

CSI Olay Yeri İnceleme Oyunu
Kategori:
Fiyat:
Üyelik
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al