Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Deniyoo | Celebrity Styling Atölyesi
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Celebrity Styling Atölyesi

Bu atölyemizde profesyonel moda editörü ve celebrity stylist iş ortağımız tarafından “Ünlü Stiline Sahip Olmak” konusunda keyifli ve kapsamlı bir bilgilendirme yapılacaktır. Atölye kapsamında, kırmızı halı sürecinde hazırlanma nasıl olmalıdır, bir gardırobun olmazsa olmaz parçaları nelerdir, uygun saç ve makyaj nasıl olmalıdır ile poz verme süreci hakkında oldukça kapsamlı bir eğitim keyifli bir sohbet eşliğinde […]


Warning: Undefined array key 0 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-content/plugins/masterstudy-lms-learning-management-system/_core/lms/classes/user.php on line 599

Bu atölyemizde profesyonel moda editörü ve celebrity stylist iş ortağımız tarafından “Ünlü Stiline Sahip Olmak” konusunda keyifli ve kapsamlı bir bilgilendirme yapılacaktır. Atölye kapsamında, kırmızı halı sürecinde hazırlanma nasıl olmalıdır, bir gardırobun olmazsa olmaz parçaları nelerdir, uygun saç ve makyaj nasıl olmalıdır ile poz verme süreci hakkında oldukça kapsamlı bir eğitim keyifli bir sohbet eşliğinde sağlanacaktır.

Ayrıca sektörden örneklemelere detaylı bir şekilde bakılarak atölyeyi satın alan kişiye farklı bakış açıları da kazandırılacaktır.

 

Bu atölyemizde minimum 4 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Maksimum 10 kişiye kadar atölye organize edilecektir.
Hayır bu atölye için adresinize herhangi bir gönderim yapılmamaktadır.
Bu atölyeden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği, atölye eğitmeni ve zoom linki gönderilecektir.
Evet alabilirsiniz. Eğitmenimiz tanınmış kişilere stil ve moda konusunda danışmanlık veren ve oldukça ses getiren projelerde bir çok ünlü ile çalışmış profesyonel bir stil danışmanıdır. Kendisiyle çalışmak istemeniz durumunda size özel fiyatlar olacak şekilde Deniyoo üzerinden ileri seviye eğitimleri de alabilirsiniz.

Bu Atölye Eğitimi, Moda ve Stil sektöründe uzun yıllardır ses getiren projelerde yer almış, bir çok ünlüye stil danışmanlığı yapan ve Tükiye’yi yurtdışında başarılıyla temsil eden bir profesyonel tarafından verilir. Eğitmenimiz hakkında detaylı bilgi atölyeyi satın aldıktan sonra e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 17:00-18:00,19:00-20:00,21:00-22:00
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Celebrity Styling Atölyesi
Fiyat:
750TL 675TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al