toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Cam Bardak & Porselen Kupa Boyama Atölyesi

Bu atölye çalışmamızda bir kaç tekniği bir arada kullanıyor ve renklerin birbirleri ile muhteşem uyumlarına hayran kalıyoruz. Evdeki herhangi bir cam bardak veya porselen kupanızın üstüne kendi zevkinize uygun seçeceğiniz renkler ile harika desenler ortaya çıkartabilirsiniz. Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz; Gönderilecek […]

Bu atölye çalışmamızda bir kaç tekniği bir arada kullanıyor ve renklerin birbirleri ile muhteşem uyumlarına hayran kalıyoruz.

Evdeki herhangi bir cam bardak veya porselen kupanızın üstüne kendi zevkinize uygun seçeceğiniz renkler ile harika desenler ortaya çıkartabilirsiniz.

Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz;

Gönderilecek Malzemeler: Su kabı, 3 adet oje, beyaz kupa bardak, cam su bardağı

 

Evet bu atölyede minimum 10 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet cam bardak veya kupa boyama atölyesi sırasında faydalanabilmeniz için atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize su kabı, 3 adet oje, beyaz kupa bardak, cam su bardağı gönderilecektir.
Cam bardak veya kupa boyama atölyesinden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği ve zoom linki gönderilecektir. Bu atölyeden 2 gün önce üye olduğunuz adresinize ürün kiti gönderilecektir.

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 12:00-13:30,14:00-15:30, 21:00-22:30
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Cam Bardak & Porselen Kupa Boyama Atölyesi
Fiyat:
500TL 430TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al