toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Bez Çanta Boyama Atölyesi

Hepimizin evinde mutlaka bir bez çanta vardır. Bez çantaları biraz daha eğlenceli ve renkli hale getirmek için oldukça basit ürünlerle güzel bir atölye hazırladık. Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz; Gönderilecek Malzemeler: Bez çanta, boya, kalem, fırça  

Hepimizin evinde mutlaka bir bez çanta vardır. Bez çantaları biraz daha eğlenceli ve renkli hale getirmek için oldukça basit ürünlerle güzel bir atölye hazırladık.

Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz;

Gönderilecek Malzemeler: Bez çanta, boya, kalem, fırça

 

Evet bu atölyede minimum 10 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet bez çanta boyama atölyesi sırasında faydalanabilmeniz için atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize bez çanta, boya, kalem, fırça gönderilecektir.

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.

Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 12:00-13:30,14:00-15:30, 21:00-22:30
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Bez Çanta Boyama Atölyesi
Fiyat:
675TL 450TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al