toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Ahşap Boyama Atölyesi

Evimizin dekoratif ürünlerinin başında gelen ahşap malzemesinden faydalanarak oldukça şık ve görsel anlamda beğeneceğiniz ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Bu atölye çalışmamızda kalın muşamba veya yumuşak ahşap üzerine, özel bıçaklarla oyarak bir kalıp hazırlatıyoruz. Kalıptaki tümseklere tamponla boya vererek görseli presleyerek bir kağıda aktarıyoruz. Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde […]

Evimizin dekoratif ürünlerinin başında gelen ahşap malzemesinden faydalanarak oldukça şık ve görsel anlamda beğeneceğiniz ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Bu atölye çalışmamızda kalın muşamba veya yumuşak ahşap üzerine, özel bıçaklarla oyarak bir kalıp hazırlatıyoruz. Kalıptaki tümseklere tamponla boya vererek görseli presleyerek bir kağıda aktarıyoruz.

Bu atölyeyi evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için atölye öncesi ürün kiti içinde aşağıdaki malzemeleri adresinize teslim ediyoruz;

Gönderilecek Malzemeler: Ahşap obje, ahşap boyaları,
sünger zımpara, vernik, 3 adet fırça

Evet bu atölyede minimum 10 kişi katılımcı şartı bulunmaktadır. Katılımcı sayısının yerine getirilememesi durumunda bir sonraki atölye için rezervasyon alınacaktır.
Evet ahşap boyama atölyesi sırasında faydalanabilmeniz için atölye çalışmasından 2 gün önce adresinize ahşap obje, ahşap boyaları, sünger zımpara, vernik, 3 adet fırça gönderilecektir.
Ahşap boyama atölyesinden faydalanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olduğunuz mail adresinize atölye içeriği ve zoom linki gönderilecektir. Bu atölyeden 2 gün önce üye olduğunuz adresinize ürün kiti gönderilecektir.

Bu Atölye Eğitimi, sanat ve kültürle iç içe bir yaşam süren ve profesyonel olarak sayısız öğrenci yetiştiren bir Eğitim Merkezi’nin sahibi eğitmenimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenimiz 1968 Sivaslı doğumlu olup, 1985 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümüne dereceyle girmiştir. Sayısız başarılı çalışması ve ses getiren projeleriyle oldukça tanınmış bir kişi olan eğitmenimiz kendi sanat merkezinde bir çok alanda eğitim vermektedir.


Kursu al
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Hafta içi: 12:00-13:30,14:00-15:30, 21:00-22:30
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim

Blog

E-Bülten Kaydı


E-bültenimize abone olarak yeni atölyelerden ilk siz haberdar olun!

Güvenli Alışverişe Dair İpuçları

Bizi Takip Edin

Ahşap Boyama Atölyesi
Fiyat:
485TL 420TL
0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al