toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kodlama Atölyesi

Kodlama Atölyesi

150 ₺

Süre: 60 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Kodlama atölyemiz ile çocukların temel "Tasarım-Kodlama-Elektronik" bilgilerine sahip olup kendi projelerini tasarlayacak hayal edecek düzeye ve hevese gelmeleridir. Bu temel atölyeler sonucu Çocuklar kendilerini ne konuda geliştirmeleri gerektiğini neler yapabileceklerini kavrayacaklardır.

Bunu bir elektrikli araç gibi düşünürsek elektronik aracın aksamını elektronik yapısını, tasarım aracın dış görünümü ergonomisini, kodlama da aracın çalışması için gereken kodları ifade edebilir. Çocukların bir projenin ne kadar çok ayaklı olduğunu anlaması ilerde bir proje lideri olduğunda kimden neyi talep edebileceğini bilmesi ve bu teknolojik gelişmelere aşina olması çevreye bakışından meslek seçimine kadar hayatlarına etki edecek kadar önemlidir.

Eğitmen

Eğitmenimiz, 11 Yıldır MEB bünyesinde kadrolu öğretmen olarak çalışmaktadır. .Atölye faaliyet geçmişini sıralarsak 5 yıl özel yetenekli öğrenciler ile akıl ve zeka oyunları atölye çalışmaları olmuştur. MEB bağlı Bilim ve Sanat Merkezinde 2 yıl atölye lideri olarak çalıştıktan sonra Tübitak 4006 ve Tübitak 4007 projelerinde atölye açmıştır. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı bünyesinde Robotik Kodlama ve Elektronik Programlama atölyeleri açmıştır. Geleneksek çocuk oyunlarında öğrencilerden oluşturduğu takım ile 1. olan eğitmenimiz, şu anda devlet okulunda olan eğitmenliğin yanında özel bir okulda robotik kodlama ve stem eğitmenliği yapmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al