toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

İş Ortağımız Olun

Deniyoo İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

Deniyoo ekibi olarak, müşterilerimize sunacağımız eğlence garantili atölye çalışmalarımızda işinde uzman Firma veya profesyonellerle çalışmak için son derece istekliyiz. Sizler gibi ulaşamadığımız kişilerin olacağının farkındayız. Bu sebeple, Deniyoo atölye kategorilerinde yer alan hizmet başlıklarında bir veya birden çok alanda atölye hizmeti verebileceğinizi düşünüyorsanız, atölye bilgilerinizle birlikte kendinize ait detaylı bilgiyi info@www.deniyoo.com adresimize mail atabilirsiniz. Sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

İş Ortaklarımıza Sunduğumuz Ayrıcalıklar

İster bir sanatçı olun, ister bir spor hocası isterseniz bitki tasarımına yıllarını vermiş bir kişi kendinizi uzman gördüğünüz bir alan bulunuyorsa Deniyoo platformunda atölyelerinizi duyurabiliriz.
Hizmet verdiğimiz Firmaların yüzbinlerce müşterisine kendi ürünlerinizi tanıtabilir, shop bölümümüzde sergilediğiniz ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Deniyoo platformu sayesinde hizmet ve ürünlerinizi sağlam bir alt yapı ve güçlü pazarlama desteğimiz sayesinde tahmininizden çok kişiye bizim sayemizde ulaştırabilirsiniz.
Kendi yeteneğinizi ve ortaya çıkarttığınız ürün ve hizmetlerinizi bizim kanalımız sayesinde extra tanıtım maliyetlerine bütçe ayırmadan Deniyoo platformumuz üzerinden duyurabiliriz.

E-Bültenimize Kayıt Olun

E-bültenimize kayıt olarak, Deniyoo platformuna en yeni eklediğimiz atölyelerden, oyunlardan ve farklı eğlenceli hizmetlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.


0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al