toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Deniyoo Hakkında Merak Ettikleriniz

Bireylere Özel Deneyim Atölyeleri

Deniyoo’da yer alan tüm atölyeler, online yani bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden bir eğitmen eşliğinde eğitimini alarak evde rahatlıkla uygulayacağınız eğitim ve oyunlardır. Deniyoo atölyeleri, sizlerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için en fazla ilgi gören ve merak edilen kategorilerde hazırlanmıştır. Bu kategoriler sizlerin en fazla eğlendikleri, merak ettikleri ve deneyimlemek istedikleri alanlardan seçilmiştir.
 • Size özel atölyelerimiz içinde yer alan sayısız atölyelerden kendiniz veya sevdiklerinizle birlikte deneyimleyeceğiniz, sizin için en uygun olanını seçin.
 • Atölyeye katılabileceğiniz gün ve saati takvim üzerinden seçin ve atölyeyi satın alın.
 • Atölyeyi satın aldıktan sonra üye olurken kullandığınız e-mail adresinize göndereceğimiz; atölye içeriği, atölye çalışmasını verecek iş ortağımıza ilişkin bilgileri ve ürün kiti bulunuyorsa ürün kiti içindeki malzemeleri içeren bilgileri bekleyin.
 • Satın aldığınız atölye çalışmasında ürün kiti bulunuyorsa, atölye günü gelmeden 2 gün önce adresinize teslim edilecek ürün kitini bekleyin.
 • Deniyoo’lu olmak için artık hazırsınız. Atölye günü geldiğinde online atölye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Deniyoo mağazamızda aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünleri satın alabilirsiniz. Ödemeleri havale/eft veya kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz.
 • Atölye Ürün Kitleri
 • Hobi Ürünleri

Firmalara Özel Deneyim Atölyeleri

Firma çalışanlarınız veya müşterileriniz için ister “Kurumsal Atölye & Oyun” başlıklı atölyelerimizden isterseniz “Size Özel Atölyeler” içinden beğendiğiniz atölyeyi seçip satın alabilirsiniz.
Firma olarak müşterilerinize, tedarikçilerinize veya iş ortaklarınıza özel farklı bir hediye alternatifi düşünürseniz Deniyoo atölyelerimiz tam size göre. Kuruma özel hazırladığımız Hediye Çekleri sayesinde iş yaptığınız kişilerin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hediye çeklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

E-Bültenimize Abone Olun


E-bültenimize kayıt olarak, Deniyoo platformuna en yeni eklediğimiz atölyelerden, oyunlardan ve farklı eğlenceli hizmetlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
0
  0
  Sipariş Özeti
  Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al