toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Dance Workout Atölyesi

Dance Workout Atölyesi

350 ₺

Süre: 45 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Bu keyifli ve bol hareketli atölyemizde profesyonel eğitmenimiz eşliğinde hem dans ediyoruz hem de vücudumuzun hareket etmesini sağlıyoruz. Isınma ve ana bölümden oluşan bu dans ağırlıklı spor atölyemizi tüm kaslarımızın rahatlamasını sağlayan ısınma hareketleri ile sonlandırıyoruz.

Eğitmen

Bu Atölye, Global Nike Trainer ünvanına sahip sayılı kişilerden biri olan eğitmenimiz tarafından verilir. Eğitmenimiz, 1983 yılında Eskişehir'de doğdu. Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Rekreasyon bölümünde yaptı. Kariyer hayatına Anadolu Üniversitesi Spor tesislerinde 5 yıl boyunca Dans ve Egzersiz koçluğu yaparak devam etti. Akademide 1500 civarında Dans ve Grup Dersleri üzerine eğitmen yetiştirmiştir ve halen Türkiye'nin sayılı spor kulüplerinde eğitmen olarak hizmet vermektedir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al