Warning: Undefined array key 1 in /home/butleris/deniyoo.com/wp-includes/l10n/class-wp-translation-file-mo.php on line 161
Yöneticiler İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi - Deniyoo
toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Yöneticiler İçin Stil Danışmanlığı Atölyesi

Yöneticiler İÇin Stil Atölyesi

275 ₺

Süre: 60 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 3 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Bu atölyemizde profesyonel moda editörü ve celebrity stylist iş ortağımız tarafından "Ünlü Stiline Sahip Olmak" konusunda keyifli ve kapsamlı bir bilgilendirme yapılacaktır. Atölye kapsamında, kırmızı halı sürecinde hazırlanma nasıl olmalıdır, bir gardırobun olmazsa olmaz parçaları nelerdir, uygun saç ve makyaj nasıl olmalıdır ile poz verme süreci hakkında oldukça kapsamlı bir eğitim keyifli bir sohbet eşliğinde sağlanacaktır.

Ayrıca sektörden örneklemelere detaylı bir şekilde bakılarak atölyeyi satın alan kişiye farklı bakış açıları da kazandırılacaktır.

Eğitmen

Bu Atölye Eğitimi, Moda ve Stil sektöründe uzun yıllardır ses getiren projelerde yer almış, bir çok ünlüye stil danışmanlığı yapan ve Tükiye’yi yurtdışında başarılıyla temsil eden bir profesyonel tarafından verilir. Eğitmenimiz hakkında detaylı bilgi atölyeyi satın aldıktan sonra e-mail üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al