toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Cardio Kickboks Atölyesi

Cardio Kickboks Atölyesi

350 ₺

Süre: 45 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Dövüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu atölye çalışmasında kickboksun ne olduğu ve vücudumuz için en doğru hareketlerle kaslarımızı en etkin şekilde nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz. Oldukça eğlenceli bir o kadar da yorucu atölyemizde sizi de bekliyoruz. Asla pişman olmayacaksınız!

Eğitmen

Bu atölye, Dünya'nın sayılı Global Nike Trainer ünvanına sahip eğitmenlerinden biri olan profesyonelimiz tarafından verilir. Eğitmenimiz, 1983 yılında Eskişehir'de doğdu. Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Rekreasyon bölümünde yaptı. Kariyer hayatına Anadolu Üniversitesi Spor tesislerinde 5 yıl boyunca Dans ve Egzersiz koçluğu yaparak devam etti. Akademide 1500 civarında Dans ve Grup Dersleri üzerine eğitmen yetiştirmiş olup Türkiye'nin sayılı sor kulüplerinde halen eğitmenlik ve ödülü projeler yapmaya devam etmektedir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al