toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Burçlar Üzerinden Çocuklarda Kariyer Planlaması Atölyesi

Burçlar Üzerinden Çocuklarda Kariyer Planlaması Atölyesi

150 ₺

Süre: 60 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Bu atölyemizde gezegenlerin konumundan ve güneş sistemimizdeki hareketlilikten yola çıkarak uzman astrolog eğitmenimiz eşliğinde çocuklarımızın kariyer planlamalarının nasıl daha iyi olabileceği ve çocuğunuza özel en doğru kariyer seçimi konusunda keyifli bir sohbet yapıyoruz.

Eğitmen

Bu atölyeyi veren eğitmenimiz, uzun yıllar reklamcılık kariyerinde başarılı bir dönem geçirdikten sonra, hayatının önemli bir döneminde tanıştığı astrolojiyle birlikte tüm yaşamını dönüştüren adımı atmıştır ve reklamcılık kariyerini bırakarak, eğitimine yeniden başladı Bu kez Göklerin Bilgeliği Okulu’nda Astroloji Eğitimi'ni tamamlayan eğitmenimiz, dört yıllık eğitimine 'Ezoterik Astroloji'yi de katarak Danışman Astrolog oldu.

Son sekiz yılda düzenlediği workshoplar, katıldığı etkinlikler ve anlaşmalı çalıştığı eğitim kurumlarıyla bir çok çocuğun doğum haritaları üzerinden kariyer planlamasına destek olan eğitmenimiz, halen Danışman Astrolog olarak “Çocuklar, gençler ve yetişkinler için kariyer planlaması” üzerine bireysel danışmanlık vermeye ve ve 2020 yılında yayınlanacak çocuklar ve ebeveynleri için “Burcuna göre büyüsün” masal kitapları üzerinde çalışmaya devam ediyor.

 

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al