toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Baş Harfi Sen Atölyesi

Baş Harfi Sen Atölyesi

250 ₺

Süre: 45 Dakika

Seviye: Yeni Başlayanlar

Minimum 2 Katılımcı Gerekli

Bu atölyeye sevdiklerinizle birlikte katılmak için onları da davet edebilirsiniz.

Sevgili Editör: Lütfen Kapalı Alanları Açmaya Çalışma.Responsive Tasarımı Bozabilirsin.

Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
Bu Atölyeye Sevdiklerinizle Katılmak İçin Onlarıda Davet Edebilirsiniz.
  • Atölye Hakkında
  • Eğitmen
  • Merak Ettikleriniz
Atölye Hakkında

Sevdiğiniz kişiye kendi emeğiniz ve zevkinize uygun çiçeklerle harika bir hediye hazırlamak ister misiniz? Bu atölyemizde, sevdiğiniz kişinin baş harfini mevsime özel çiçeklerle güzel bir dekoratif obje olacak şekilde hazırlıyoruz.

Eğitmen

Uzun yıllar moda perakendeciliği sektöründe üst düzey yöneticilik yapmış olan eğitmenimiz, güzel bir Yusufcuğun hayatına dokunmasıyla içsel gelişim yolculuğuna başlar. Eğitmenimiz kendisini, dönüşüm yolculuğunda merkezinde, "yenilenmek, arınmak, iyi hissetmek ve dinginleşmek" kavramlarının olduğu yeni bir deneyim içinde bulur. Bu dönemde farklı alanlardaki üretkenlik arzusunu insanlarla buluşturma isteğiyle kendisi ve sevdikleri için bir çok dekoratif ve en önemlisi kreatif objenin üretilmesi konusunda sayısız kişiye workshop ve eğitim vermektedir.

Merak Ettikleriniz

Bu atölyeye katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Bu atölyeye katılmak için atölyede sağ üst köşede yer alan satın al butonuna basmanız ve sırasıyla yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle sitemize üye olmanız sonrasında atölyeye katılım sağlayabileceğiniz tarih ve saati seçmeniz en son olarak da satın alım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Atölye saatinden 30 dakika önce e-mail adresinize atölye hatırlatma mesajı gönderilecektir.

Atölyeye hangi platformdan nasıl katılacağım?

Atölye tarihinden 1 gün önce e-mail adresinize eğitmenimiz tarafından atölyeye katılabilmeniz için zoom linki gönderilecektir. Atölyeye bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Atölye online gerçekleşecektir.

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa nasıl temin edeceğim?

Atölyede ürün kiti bulunuyorsa, üye olurken belirttiğiniz adrese atölye tarihinden 2 gün önce ürün kitiniz teslim edilecektir.

Diğer Atölyelere Göz At

Atölyede Kullanacağınız Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al