toggle menu
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

DENİYOO ONLİNE ATÖLYELER PLATFORMU

Haydi Toplaşın! Hayatı birlikte deneyimliyoruz.

Tek başınıza, sevdiklerinizle veya ailecek bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden deneyimleyeceğiniz online atölyeler platformu Deniyoo'ya hoş geldiniz. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verilen ve ürün kitleri evinize kadar teslim edilen atölyelerimiz sayesinde yeni hobiler edinebilir, evde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bireysel atölyelerimizin dışında Firmalara sağladığımız kurumsal atölyeler sayesinde, çalışanlarınız arasındaki takım çalışmasını güçlendirebilir, departmanlar arası rekabet ruhunu pekiştirebilirsiniz.

DENİYOO HAKKINDA

Atölye eğitim anlamına gelmektedir. Deniyoo’da yer alan atölyeler online yani bilgisayarınız veya cep telefonunuz üzerinden verilmektedir. Zoom üzerinden uzman eğitmen tarafından gerçekleştirilen eğitimler farklı alanlarda olabilmektedir. Bazı atölyelerimizde ürün kitleri atölye eğitimine dahildir ve ürün kitleri, atölyeden 2 gün önce adresinize kapınıza kadar teslim edilmektedir.
Atölyelerimiz kendi alanında uzman hatta Türkiye ve Dünya genelinde tanınmış profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimizin yoğunluğu sebebi ile atölye formu üzerinde belirtilen gün ve saatlerde atölyelere katılım sağlayabilirsiniz.

Online Deneyim Atölyeleri Kategorileri

TÜM BİREYSEL ATÖLYELER

KURUMSAL OYUN & ATÖLYELER

Deniyoo'dan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

GÖZ ATIN 

Deniyoo’da yer alan online atölyelerimiz içinden, kendiniz için veya sevdiklerinizle birlikte faydalanabileceğiniz atölyeyi seçin.

SATIN ALIN

Beğendiğiniz atölyeyi satın alın. Üye olduğunuz e-mail adresinize satın aldığınız atölyeye ait tüm bilgileri göndereceğiz ve destek ekibimiz tarafından atölye gün ve saati için aranacaksınız.

ATÖLYE SETİNİZİ BEKLEYİN

Atölye etkinliğinden 2 gün önce, atölye sırasında kullanacağınız ürünlerden oluşan atölye setini adresinize teslim edeceğiz. Ürün kiti sayesinde atölyemizden kolay bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Her Zevke Göre Bireysel Online Atölyeler

Deniyoo'da her zevke göre atölye mevcut. Uzman eğitmenlerimiz tarafından zoom üzerinden sağlanan atölyelerimizden, dekorasyon, aile ve çocuk, spor ve eğlence, moda ve stil gibi bir çok farklı kategoride yer alan atölyelerimizden en beğendiğinizi seçin ve tadını çıkartın.

Firma Çalışanlarına Özel Oyunlar ve Online Atölyeler

Firma çalışanlarına özel rekabet gücü, takım ruhu ve insiyatif alma gibi bir çok özelliği geliştirmeye fayda sağlayan kurumsal atölye ve oyunlarımızdan Firmanız için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Casusu Gören Oldu Mu?

Heyecan Dolu Takım Oyunları

Firma çalışanlarınızla birlikte keyifli saatler geçirmek ve onlarla birlikte heyecan dolu anlar yaşayarak motivasyonlarını arttırmak ve takım ruhlarını geliştirmek isterseniz bize ulaşın!

En Sevilen Online Deneyim Atölyeleri

AİLE & ÇOCUK

KÜLTÜR & SANAT

DEKORASYON

GURME & TADIM

Deniyoo Hediye Kartlarımız

Sevdiklerinizi Mutlu Etmek İster Misiniz?

Hediye Çeklerimiz

Sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız veya kendiniz için atölyelerimizden avantajlı faydalanmanızı sağlayacak hediye kartlarımıza göz atmak ister misiniz? Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim Dünyası Mağazası

Deniyoo Online Deneyim Dünyası Mağazamıza Hoş Geldiniz!

Atölyelerimizden kolayca faydalanmanızı sağlayacak ürün setlerinizi, atölye öncesi online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

En Fazla Sipariş Verilen Ürünler

0
    0
    Sipariş Özeti
    Sepetinizde ürün bulunmuyor.Satın Al